Rozhovor s Jessicou

3. března 2009 v 11:12 | Barushka |  Ostatní věci
Pussycat Dolls fungovaly jako taneční kabaretní show od roku 1995. Kdy jste se přidala vy?
V roce 2003, když padlo rozhodnutí udělat z Pussycat Dolls pěveckou skupinu. Zrovna jsem se přestěhovala do Los Angeles a šla na svůj první taneční konkurz a ten byl shodou okolností u choreografky Robin Antinové, která Pussycat Dolls vymyslela. A já jsem dostala roli. Byl to šok, milovala jsem tu burleskní show a nikdy mě ani nenapadlo, že budu v popové kapele.

Hlavní zájem médií se soustřeďuje na zpěvačku Nicole Scherzingerovou. Nezávidíte si?
Vůbec ne. Je to logické, ona je hlavní zpěvačka a je v tom nejlepší. Každá z nás však zapadá do skládačky celé skupiny...

The Edge z U2 mi jednou řekl, že závist je zlo. Ptala jsem se ho, jak spolu můžou vycházet, když jsou tak úspěšní. Proto, když se začne ozývat ego, vím, že musím myslet hlavně na to, co je nejlepší pro kapelu. Známe se šest let a naštěstí se umíme dohodnout. Doufám, že i díky tomu vydržíme déle než jiné dívčí skupiny.

Vašemu novému albu Doll Domination se však zdaleka nedaří tolik jako debutové desce. Proč myslíte, že to tak je?
Ježíš, to netuším. Myslím, že celý hudební průmysl se mění, roste pirátství a desky se prodávají méně. Ale věřím, že lidé, kteří přijdou na koncert, si album koupí.Vaše image je sexuálně dost explicitní. Měly jste s tím někdy problém?
Jo, jsme sexy. Celé to vychází z podstaty Pussycat Dolls, což znamená kabaret, minioblečky a podobně. Ale když hrajeme třeba v muslimských zemích, tak se přizpůsobíme místním zvykům a zahalíme se. V každém případě se vždycky řídíme heslem - drzý, ale nóbl. Nejsme žádné feministky, představujeme holky, které si plní svoje sny. Když vidíme pod pódiem, jak nás obdivují malá děvčata, je to dost důležité poselství.


Máte svůj limit?
Samozřejmě. Pussycat Dolls dělají věci vkusně. Nikdy v tom není třeba nahota. Já osobně bych se třeba nikdy nesvlékla.

zdroj: jessicasutta-pcd.blog.cz
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama